Overkill 3

Craneballs

Action

com.craneballs.overkill3

Vstupte do akce audiovizuální podívanou, která je zbytečná 3. Vedl odpor do vítězství nad zlými silami frakcí a jejich brutální zabíjení stroje. Přemíra 3 lze přehrávat offline. NOVÝ KOOPERATIVNÍ REŽIM PRO VÍCE HRÁČŮ Získejte svého přítele, aby si s tebou hrát, nebo připojit s novými v CHATOVACÍ místnosti. Spojte se a dominují žebříčku dohromady. Kooperativní multiplayer zahrnuje: -Každodenní turnaje s speciální stanice pro každého a ještě lepší Call pro vítěze -Více systém odměn - unikátní stanice, zařízení a dokonce i přemíra medaile (použít je k nákupu nejlepší zbraně k dispozici) -Profil online Ukázat statistiky a úspěchy -Rychlá akce ve více hráčích s in-game chatu systému -Lobby místnost s chat najít tým kamarádi, škádlit své nepřátele a diskutovat o strategii NOVÝ NEKONEČNÝ REŽIM Hájit generátor tak dlouho, jak je to možné. Generátor zaps své nepřátele s bleskem napětí Vítejte v budoucnosti. Jeho ponurá a temná. Někdy útlaku frakce chce každý následovat a poslouchat. Oni se nezastaví před ničím. Lidé jsou vyděšení. Rozvrátila. Několik, kteří vzdorovali jsou bolestně přesile. Ale nikdy ztratit naději. Lidé prostě potřebují někoho, kdo by jim ukázal cestu. Budete stát lidstvo a bojovat za jeho budoucnost? 
 BEZKONKURENČNÍ DĚLO PŘIZPŮSOBENÍ S TUNAMI UPGRADE ZBRANĚ A PŘÍSLUŠENSTVÍ Vyzbrojte se mohutný arzenál plně přizpůsobitelné zbraně od klasické brokovnice, útočné pušky, odstřelovací pušky a kulomety až superschopností futuristické zbraně. PESTRÁ A VYVÍJEJÍCÍ SE HRY Cestování přes neustále se měnící prostředí, od nepřátelské pouští do opuštěných měst a průmyslových komplexů. Boj proti loajální vojáci frakci těžký útok družstva a odstřelovače. Používejte nové taktiky vyhrát každou bitvu. KONZOLE KVALITNÍ GRAFIKA Dojít ke konzole kvality přímo na vašem zařízení. Krásně poskytnuté světě, neuvěřitelně detailní zbraň modely, ragdoll fyzika a speciální světelné efekty jsou všechny součástí Overkill 3 zkušeností. EPICKÉ ŠÉFE bitvy & CINEMATICS Jak rostou silnější a nebezpečnější, frakce bude dělat nic v jejich silách, aby vás zastavit. Připravte se čelit hrozné roboty a mechanické hrůzy přímo z nejhorších nočních můr. 3 OSOBA, STŘELBA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM URČENÉ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ Seznámit se s jednoduchým ovládáním určený pro mobily a zaměřte svou pozornost na natáčení. NEJMODERNĚJŠÍ NANO-OBLEKY Získejte ochranu každý voják si zaslouží nastartovat brnění výzkumu odpory k ochraně sebe futuristické neprůstřelný Nano-obleky. 
Chcete-li přežít dost dlouho a stát se legendární vůdce odboje, budete muset zvládnout umění smrtící přesnost. Bez něj nebude existovat žádný hrdina. Jen kosti opustil v písku. Máte, co to znamená? Nebo budete ztrácet naději uvidíte tvář svého nepřítele? Se nikdy nevíte, dokud se nepokusíte.okey

Alphabetical

Genres